Kdo jsme?

Jmenuji se Karel Kolář a jsem zakladatelem internetového portálu Slavíme Stylově, ofiko webu www.slavimestylove.cz a internetového obchodu www.slavimestylove.eu.

Jak to všechno začalo?

Než jsem založil internetový obchod slavimestylove.eu, často jsem hledal pomoc u odborníků z důvodu příprav plánované oslavy či párty. Proto jsem se rozhodl, že se do toho pustím naplno a začnu pomáhat já vám.

Uvědomuji si, že slavnostní události jsou důležitou součástí našich životů. Radostné okamžiky stmelují rodinu i přátele, uvolňují atmosféru na firemní párty, stávají se příčinou nových seznámení a zkrátka - vyčarují úsměvy na tvářích nejen dětí, ale i nás dospělých.

A takhle to pokračovalo.

A protože jsem nadšený z každé vydařené oslavy, chtěl jsem více, než jen obyčejný e-shop, a tak jsem založil tento web www.slavimestylove.czFB skupinu SlavímeStylově?!. Do rodiny Styláků v naší FB skupině se můžete připojit zde>>

Internetový obchod jsem založil v roce 2018, za tu dobu je u nás už mnoho spokojených zákazníků. Co o nás zákazníci povídají se můžete podívat zde>>

Možná, že nejsme jedničkou na českém internetu, ale naši práci milujeme a děláme jí s tím největším nasazením, láskou a péčí.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě.

A co je nejdůležitější? Nezůstáváme pozadu a jdeme s dobou. Zajímáme se o nové trendy a proto u nás najdete vždy to, co je právě "IN".

A co u nás všechno najdete?

Obrovskou škálu párty zboží a veškerého příslušenství. Více jak 6 000 párty produktů máme denně skladem, připravené k okamžitému odeslání.

Ale to není zdaleka vše, dále u nás najdete:

  • kompletní párty sortiment vhodný pro všechny typy akcí, od narozeninových oslav, karnevalů, svateb, eventů, přes perfektní silvestrovskou párty, dámskou jízdu nebo rozlučku se svobodou;
  • tematické party pro děti i dospělé;
  • vše pro tradiční svátky a tradice;
  • zajímavé tipy, články, inspirace, návody a soutěže.