Jak vybrat balonky na oslavu

Pokud jste již někdy plánovali oslavu, určitě víte, že výzdoba je hodně důležitá. Dotváří celkovou atmosféru a má velký podíl na tom, jak se hosté na oslavě cítí. Součástí výzdoby mohou být girlandy, květiny, lampiony a balonky. Pokud nechcete nechat nic náhodě, přečtěte si pár rad, jak vybrat balonky na oslavu.

Balonky na dětskou oslavu

Na oslavu pro děti můžete vybrat v podstatě jakékoli balonky. Trendem jsou dnes tematické dětské oslavy, kde v konkrétním tématu pořídíte nejen balonky, ale i ostatní párty doplňky bez kterých se pořádná oslava neobejde.

Barevné balonky

Pokud se rozhodnete pro jednoduché jednobarevné balonky, máte na výběr z opravdu široké nabídky barev. Určitě byste však měli barvu balonků sladit se zbývajícími barvami, které jsou součástí výzdoby. Pokud jste pro klasiku, doporučuji kombinaci vždy dvou barev. Hezky vapadají například kombinace růžovo-bílá či růžovo-šedá, modro-bílá, popřípadě žluto-zelená nebo žluto-fialová.

Tvarovací balonky

Tvarovací balonky jsou součástí každé dobré dětské nebo teenagerské oslavy. Poslouží nejen jako skvělá dekorace a součást výzdoby, ale i jako skvělá zábava. Zabavte děti tak, že je necháte vytvarovat z balonků například zvířátka.

Obří balonky

Chcete-li překvapit oslavence i hosty bombastickou výzdobou, zkuste obří balonky. Na trhu jsou dostupné balonky o průměru až 1 metr. Můžete si vybrat z mnoha barev a jsou dokonce tak pevné, že vám jen tak neprasknou.

Balonky – písmena a čísla

I mezi balonkovou výzdobou můžeme pozorovat, co je momentálně „in“. Dnešním trendem převládajícím ve světě oslav jsou balonky ve tvaru písmenčísel. Je to opravdu skvělý způsob ozvláštnění zdánlivě obyčejné výzdoby.)

Věřím, že vám byl článek inspirací, a přeji: „Krásnou oslavu!“

Karel Kolář

Karel Kolář
My víme, jak se slaví. Oslavuj s námi!

OSLAVUJTE S NÁMI

Každý týden posíláme aktuální zprávy a inspirace.

Buďte u toho jako první a inspirujte se:)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • OSLAVUJTE S NÁMI

    Odebírejte novinky a nechte se inspirovat:)

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email Vámi vyžádaný materiál a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
  • Nejnovější příspěvky