Jak vybrat balonky na oslavu

Pokud jste již někdy plánovali oslavu, určitě víte, že výzdoba je hodně důležitá. Dotváří celkovou atmosféru a má velký podíl na tom, jak se hosté na oslavě cítí. Součástí výzdoby mohou být girlandy, květiny, lampiony a balonky. Pokud nechcete nechat nic náhodě, přečtěte si pár rad, jak vybrat balonky na oslavu.

Balonky na dětskou oslavu

Na oslavu pro děti můžete vybrat v podstatě jakékoli balonky. Trendem jsou dnes tematické dětské oslavy, kde v konkrétním tématu pořídíte nejen balonky, ale i ostatní párty doplňky bez kterých se pořádná oslava neobejde.

Barevné balonky

Pokud se rozhodnete pro jednoduché jednobarevné balonky, máte na výběr z opravdu široké nabídky barev. Určitě byste však měli barvu balonků sladit se zbývajícími barvami, které jsou součástí výzdoby. Pokud jste pro klasiku, doporučuji kombinaci vždy dvou barev. Hezky vapadají například kombinace růžovo-bílá či růžovo-šedá, modro-bílá, popřípadě žluto-zelená nebo žluto-fialová.

Tvarovací balonky

Tvarovací balonky jsou součástí každé dobré dětské nebo teenagerské oslavy. Poslouží nejen jako skvělá dekorace a součást výzdoby, ale i jako skvělá zábava. Zabavte děti tak, že je necháte vytvarovat z balonků například zvířátka.

Obří balonky

Chcete-li překvapit oslavence i hosty bombastickou výzdobou, zkuste obří balonky. Na trhu jsou dostupné balonky o průměru až 1 metr. Můžete si vybrat z mnoha barev a jsou dokonce tak pevné, že vám jen tak neprasknou.

Balonky – písmena a čísla

I mezi balonkovou výzdobou můžeme pozorovat, co je momentálně „in“. Dnešním trendem převládajícím ve světě oslav jsou balonky ve tvaru písmenčísel. Je to opravdu skvělý způsob ozvláštnění zdánlivě obyčejné výzdoby.)

Věřím, že vám byl článek inspirací, a přeji: „Krásnou oslavu!“

Karel Kolář

Karel Kolář
Jsem zakladatel portálu Slavíme Stylově, ofiko webu www.slavimestylove.cz a e-shopu www.slavimestylove.eu. Uvědomuji si, že slavnostní události jsou důležitou součástí našich životů. Radostné okamžiky stmelují rodinu i přátele, uvolňují atmosféru na firemní párty, stávají se příčinou nových seznámení a zkrátka - vyčarují úsměvy na tvářích nejen dětí, ale i nás dospělých. Jen slavit nestačí, oslavujte stylově. Chcete o nás vědět více? Můj příběh si přečtěte zde>>

JEĎTE S NÁMI NA JEDNÉ VLNĚ

Připojte se zdarma do uzavřené stylácké skupiny na Facebooku a staňte se součástí Slavíme Stylově, kde na vás čeká spousta zábavy, návodů, rad, tipů a inspirace nejen od nás, ale také od ostatních členů skupiny.♥

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů