5 tipů, jak využít helium pro skvělou zábavu

Mám na vás důležitou otázku. Víte, jakými všemi zábavnými způsoby se dá využít helium?

Nebo spíš. Vyzkoušeli jste už někdy helium na oslavě, svatbě či jakékoliv jiné párty? Že ne? Tak to je veliká škoda, protože právě helium představuje obrovský zdroj zábavy a posune tak vaši párty na jinou úroveň.

Možná si říkáte:

Jaké jsou tedy ty zábavné způsoby využití helia? Je jich hned několik a všechny vám je v tomto článku postupně představím.

 

Říká se, že helium a balonky patří neodmyslitelně k sobě. Jedno bez druhého je jen polovina zábavy a to je do jisté míry pravda.

Dívejte:

1. Vytvořte si balonkovou dekoraci

Dá se sice vytvořit i bez helia, ale není to tak úplně ono. Ať už chcete vytvořit dekoraci v interieru či exterieru, můžete balonky přivázat všude, kde se jen dá a vytvořit si tak dekoraci dle vašich představ.

Zkuste ale takovou dekoraci vytvořit v prostoru, tam se bez helia neobejdete. S heliem si vytvoříte balonkovou dekoraci, kde vás zrovna napadne a nemusíte koukat na to, kam  balonky připevníte.

Je jedno, jestli použijete balonky latexové, foliové, kulaté, hranaté nebo úplně jiné. Pro vytvoření takové dekorace vám bohatě postačí balonky dle vašeho výběru, helium, stuha pro navázání balonku a popřípadě těžítko, ke kterému balonky uvážete.

Stylácký TIP: Vytvořte si za pomoci balonků a helia nádhernou dekoraci, kterou využijete pro focení.

 

2. Balonkové fotoalbum

Takové fotoalbum se dá vytvořit pouze v interieru. Na přípravu je velmi jednoduché a při tom velice zábavné. Nafoukněte balonky heliem a zavažte stužkou. Stužky nechte delší a pusťte balonky ke stropu.

Na konec stužky přivažte fotky oslavence a originální balonkové fotoalbum je hotové. Takové fotoalbum tvoří nejen nádhernou dekoraci, ale navíc se skvěle postará i o zábavu hostů.

Stylácký TIP: Nemusíte na stužky přivazovat jen fotky oslavence, ale cokoliv vás napadne, fantazii se meze nekladou.

 

3. Vypusťte do světa přání na balonku nafouknutým heliem

Je to velice jednoduché, napíšete si nějaké přání (nebo cokoliv jiného), připevníte na balonek nafouknutý heliem a vypustíte do světa.

Jedná se o skvělou zábavu využívanou zejména na svatbách a větších akcích, jako jsou velké oslavy či firemní večírky. Efekt stojí za to.

Určitě si teď říkáte:

A co využít helium ke změně hlasu? Ano, i na tohle se helium velmi často používá a je to skvělá zábava. Už jen to, že vdechnete helium a začnete něco povídat je veliká legrace.

Už jste to někdy vyzkoušeli? Jestli ne, tak to při příští příležitosti nezapomeňte vyzkoušet. Helium změní váš hlas k nepoznání, říká se tomu „šmoulí hlas“

(Vdechování helia provádíte na vlastní riziko)

Stylácký TIP: Zkuste tuhle zábavu dostat ještě na vyšší level, s tím teprve přichází ta správná zábava. Jak na to?

Dívejte:

4. Zazpívejte si karaoke s heliem

To je teprve pořádná legrace. Ujišťuji vás, že pokud takové karaoke vyzkoušíte se svými přáteli, budete se za břicho popadat.

5. Popřejte oslavenci za pomoci helia

Poslední, pátý tip na zábavu s heliem je podle mého názoru ten nejlepší a udělá největší radost zéjmena oslavenci.

Jedná se o další skvělé využití „šmoulího hlasu“ a posunutí zábavy na vyšší level. Podívejte se na video z mé rodinné sbírky a sami uvidíte, jakou radost takové přání přineslo.

 

 

Ještě než začnete cokoliv plánovat, stáhněte si zdarma svůj Plánovač pro skvělé naplánování oslavy, svatby, či jakékoliv jiné párty

ANO, CHCI ZDARMA STYLÁCKÝ PLÁNOVAČ.

 

P.S.: Širokou nabídku helia najdete přímo ZDE , tak jen do toho.

 

Karel Kolář
Jsem zakladatel portálu Slavíme Stylově, ofiko webu www.slavimestylove.cz a e-shopu www.slavimestylove.eu. Uvědomuji si, že slavnostní události jsou důležitou součástí našich životů. Radostné okamžiky stmelují rodinu i přátele, uvolňují atmosféru na firemní párty, stávají se příčinou nových seznámení a zkrátka - vyčarují úsměvy na tvářích nejen dětí, ale i nás dospělých. Jen slavit nestačí, oslavujte stylově. Chcete o nás vědět více? Můj příběh si přečtěte zde>>

JEĎTE S NÁMI NA JEDNÉ VLNĚ

Připojte se zdarma do uzavřené stylácké skupiny na Facebooku a staňte se součástí Slavíme Stylově, kde na vás čeká spousta zábavy, návodů, rad, tipů a inspirace nejen od nás, ale také od ostatních členů skupiny.♥

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů